O mně

Jmenuji se Marcela Knoblochová a již 33 let se pohybuji v kadeřnickém oboru. Spolupracuji s italskou značkou Davines, která se zaměřuje na péči o klienta s důrazem na přírodní složky z regenerativního zemědělství.

Poskytuji certifikované trichologické poradenství zaměřené na zdraví vlasové pokožky a vlasů.

 Věřím, že krásné a zdravé vlasy jsou důležitou součástí našeho vzhledu a proto se věnuji péči o ně s láskou a pečlivostí. O každého návštěvníka kadeřnictví pečuji nanejvýš pozorně s respektem k jeho osobním přáním.

Své kadeřnictví jsem založila v roce 1994, kdy jsem se rozhodla využít příležitosti absence kadeřnictví na Dobešce a založit vlastní salon. Pro nadšení ze své práce a péče o klienty si mě v průběhu let našlo mnoho zákazníků z blízkého okolí, ale i z daleka.

Před 12 lety jsem se zamilovala do italské kosmetiky Davines a zůstalo mi to dodnes. Nabízím své služby s celým portfóliem těchto úžasných produktů s vysokým podílem přírodních složek. Davines je vyvíjena a vyráběna v Parmě, laboratoře Davines již drží několik patentů díky svým inovativním složkám.

Láska a zájem o Davines mě přivedla k založení vlastního eshopu Krása a vlasy, kde najdete veškeré produkty k domácí péči o vlasy, styling a další.

Davines je nejen vlasová péče, ale i dceřiná značka profesionální pleťové kosmetiky [ comfort zone ], jež také vyvíjena a vyráběna v Davines, v Parmě v Itálii.

Jednoduše říkám: "Kdo jednou zkusí Davines, nechce jinak!"