Ceník

Ve své činnosti kladu důraz na precizní provedení každého kroku a v péči se zaměřuji na zdraví vlasů a vlasové pokožky. Za 30 let praxe jsem nasbírala řadu zkušeností a znalostí, přesto se neustále vzdělávám, a to v mnoha směrech. Pracuji s přírodní italskou značkou Davines, jež mi poskytuje vysoce kvalitní produkty pro péči o Vaše vlasy.

Ceny mé práce se tedy odvíjí nejen od spotřeby materiálu, náklady na provoz kadeřnictví a času stráveným s Vámi...

Úprava střihu

Krátké, polodlouhé nebo dlouhé vlasy, muži, ženy, děti...

1h/ 670 Kč

15 min/ 170 Kč

Barvení vlasů

S produkty Davines dosahuji vynikajících výsledků při zachování skvělé kondice vlasů.

od 1900 Kč

Melírování a zesvětlování vlasů

Někdy stačí zesvětlit pár pramenů, nebo vytvořit "polibek slunce" a projasnění vlasů je nasvětě. Od nejjednodušších až po komplikované techniky zesvětlení vlasů.

od 2500 Kč

Trvalá preparace

Od lehkého zvlnění až po kudrnaté vlasy, jak je libo.

od 2400 Kč

Trichologické poradenství

Vyšetření vlasů a vlasové pokožky trichokamerou dokáže ukázat jejich stav, při pohovoru s Vámi můžeme zjistit kde se nachází problém, jenž si přejete vyřešit. Dále nastavíme Vaši denní rutinu v péči o vlasy a použití vhodných produktů pro léčbu.

1 h/ 500 Kč

NaturalTech TAILORING HERBAL HAIR INFUSION bylinná vlasová infuze

Personalizovaná profesionální vlasová péče z výzkumných a vývojových laboratoří Davines, která spojuje přírodu a technologii s regenerativním přístupem, která Vašim vlasům nabízí mimořádné, okamžité a trvalé výsledky.

Bylinné ošetření na míru dokáže řešit nedostatek objemu, suché vlasy, slabé a lámavé, matné vlasy, nebo poskytnout snadnější upravitelnost a hladkost, rozjasnění blond nebo barvené vlasy, hydrataci, extra lesk. Nebo jen relax...

od 390 Kč

NaturalTech TAILORING HERBAL HAIR INFUSION bylinná vlasová infuze
NaturalTech TAILORING HERBAL HAIR INFUSION bylinná vlasová infuze

Ošetření vlasů bylinnou infuzí si u mne můžete dopřát v rychlosti, nebo se můžete nechat rozmazlovat rituálem.

V každém případě si Vy i Vaše vlasy užijí ojedinělou péči, jejíž efekt pocítíte okamžitě, efekt vydrží několik mycích procesů.